Legendy motoryzacji niosą pomoc dzieciom z domów dziecka.

Legendy motoryzacji niosą pomoc dzieciom z domów dziecka.

Drodzy czytelnicy

W naszym województwie, oraz w naszym mieście istnieje pewien klub motoryzacyjny, który nosi nazwę „Podkarpackie Mustangi”. Klub ten, w tym Mustangi z Jarosławia i stowarzyszenie Mustang Klub Polska, kolejny raz stanęły na wysokości zadania.
Kolejny, ponieważ pierwszy raz włączyły się one w akcje charytatywną wspierając WOŚP w styczniu.
Tym razem podczas imprezy zorganizowanej z okazji dnia dziecka 2-3 czerwca ‘Mustangi Dzieciom’ – na skwerze galerii Millenium Hall, w Rzeszowie, dzięki zbiórce bezpośredniej oraz licytacji takich przedmiotów jak np. koszulka z podpisem R.Kubicy z certyfikatem autentyczności udało się zebrać ponad 12 tys. PLN.
Kwota została w całości przekazana dzieciakom z dwóch rzeszowskich domów dziecka, Mieszko i Dobrawa, dzięki czemu podopieczni tych domów pojadą na wymarzone wakacje nad polskim morzem.
„To niesamowite uczucie przyczynić się do spełnienia marzeń najmłodszych” – mówią organizatorzy zbiórki.
Legendy amerykańskiej motoryzacji na potrzeby eventu były wystylizowane w postaci z kreskówek, co dodatkowo zwiększyło zainteresowanie odwiedzających.
Przez dwa dni atrakcji nie było końca, od porannej rozgrzewki przez pokazy karate, różnego rodzaju animacje dla najmłodszych, elektroniczne samochodziki, dmuchany plac zabaw i wiele, wiele innych. Każde dziecko znalazło coś dla siebie.
Nie mogło się obejść bez przejażdżek mustangami, które jeździły całe dwa dni po ulicach Rzeszowa dając uśmiech pasażerom.
Jarosław Drozdowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *